atrakcje

Okolice i atrakcje

Gruszowa to nie tylko wysoki standard pobytu na miejscu. To również różnorodne atrakcje, które uczynią twój wyjazd kompletnym, niepowtarzalnym doświadczeniem.

baseny

Baseny

Skorzystaj z kompleksu basenów usytuowanych na terenie Hotelu Arłamów. Wśród przepięknych Bieszczadzkich krajobrazów nasi goście niewątpliwie znajdą coś dla siebie. Na terenie kompleksu rekreacyjno – basenowego, znajduje się: całoroczny basen zewnętrzny z temperaturą wody sięgającą 35°C,rekreacyjny basen wewnętrzny z wydzielonymi dwoma torami pływackimi i licznymi atrakcjami wodnymi tj. ławka powietrzna, masażery karku, gejzery, fontanna. Brodzik dla dzieci, wanny z hydromasażem. Dla naszych Gości, wstęp wliczony jest w cenę wynajmu .

liczne-szlaki-i-trasy

Liczne szlaki i trasy

Wolny czas w Gruszowej to otoczenie sprzyjające aktywności ruchowej - pieszym wędrówkom, nordic walking, treningom biegowym, czy różnorodnym wycieczkom rowerowym. Gruszowa to również interesujące szlaki turystyczne, np. Koniusza - Huwniki, Kalwaria Pacławska - Suchy Obycz.

oferta-kulturalna

Oferta kulturalna

Goście naszego obiektu mają możliwość wzięcia udziału w licznych koncertach, kabaretach, wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie hotelu Arłamów.

wycieczki-zorganizowane

Wycieczki zorganizowane

Rezydentom Gruszowej dajemy również możliwość przygotowania zorganizowanej wycieczki do wielu atrakcji w regionie - od sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, przez zaporę wodną w Solinie, kultową Wetlinę, zwiedzanie bieszczadzkiego Browaru Ursa Maior, aż po wyjazd do Lwowa. A to raptem kilka z wielu innych możliwości.

wyprawy-off-road-4x4

Wyprawy off-road 4x4

A może szaleństwo z napędem na cztery koła? Dostarczymy adrenaliny i niezapomnianych wrażeń podczas terenowej wyprawy po górskim terenie.

relaksujace-grzybobranie

Relaksujące grzybobranie

Miłośnikom odprężających wypraw na grzyby proponujemy wspólną wycieczkę skoro świt ku leśnej otulinie, gdzie w spokoju oddadzą się tej wyciszającej aktywności.

polowania-w-nadlesnictwie-bircza

Polowania w nadleśnictwie Bircza

Na twoje życzenie zorganizujemy profesjonalne polowanie na łonie dzikiej natury. Zadbamy o odpowiedni sprzęt, odpowiednią dawkę emocji oraz bezpieczeństwo wszytskich uczestników polowania.

transfer-z-lotniska-rzeszow-jesionka

Transfer z lotniska Rzeszów-Jesionka

Nie martw się o dojazd. Możemy zorganizować wygodny transfer w obie strony z najbliższego lotniska - Rzeszów-Jesionka.